Karbidová fréza 03

620 Kč –40 %
karbidova freza na prirodni a umele nehty 840
620 Kč –40 % 372 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Karbidová fréza jemná hrubost

Detailní informace

Detailní popis produktu

 Karbidová fréza 03 Enii-nails

Žlutá série brusných tělísek má přibližně hrubost 240. Jsou jemné a hodí se na vyhlazování a dotvarování nehtů. Například se dá použít i na vyrovnání zrohovatělé nehtové ploténky.
Tato série tvrdokovových fréz jako jediná nezraní, pokud se nechtěně dotknete měkké kůžičky okolo nehtů.

Tato fréza je jako úzký hranol se zaoblenou špičkou.
Její výhodou je, že dokáže vyhladit ztvrdlé otlaky kůže na okrajích nehtů rukou i ztenčit nánosy suché kůžičky okolo nehtů a do ztracena odstranit nadnehtovou blanku při manikúře.

Použití:
Po modré a červené sérii na vyhlazení povrchu, na okraje nehtů, tam, kde opět nelze použít širší kovová  tělíska. Vhodná je na zapracování hmoty přímo k přírodnímu nehtu, aby zde nevznikl nežádoucí vysoký schod při odrůstání modelovací hmoty.
Úspěšně se s jeho pomocí odstraňuje jemná nadnehtová blanka.

Postup práce s tvrdokovovými frézami Enii-nails

Směr pilování: je závislý na tom, kterou rukou pracujete. Tvrdokovové frézy jsou upraveny pro praváky. Leváci si mohou otáčky změnit na elektrické brusce. Ruční část elektrické brusky držíme v ruce jako pero a přikládáme k nehtu. Pracuje se vždy shora dolů, tělísko je vyrobeno tak, že odstraňuje nánosy hmoty pouze jedním směrem. Doporučujeme začínat nižšími otáčkami např 7-10 000/min.

Systém použití tvrdokovových fréz: je stejný jako u papírových pilníků. Začínáme hrubým a pokračujeme jemnějším až po leštící tělísko. Postupně můžete u jemnějších tělísek zvyšovat otáčky na 14 000/min.

Péče o tvrdokovové frézy: Stejně jako je u papírových smirkových pilníků jejich očista důležitá, je i u tvrdokovových fréz tato údržba nutná. Po každém použití je nutné frézy očistit od prachu pod tekoucí vodou. Např. štětkou nebo kartáčkem, poté od zbytku hmoty např. kovovým kartáčkem a potom vydesinfikovat. Nakonec frézu umyjte pod teplou vodou, osušit a znovu opakovat čištění kovovým kartáčkem. Pravidelnou systematickou péčí vydrží kovová tělíska až 24 měsíců.

Doplňkové parametry

Kategorie: Frézy na nehty
Materiál: Karbidové frézy
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: