Podzimní gelové nehty 2022

Fotogalerie podzimní gelové nehty, která vás naladí na přicházející podzimní období

Letní vedro už nás opustilo a umožnilo chladnějšímu vánku proniknout a připomenout nám, že podzim je na cestě. Připravte se na sychravé počasí, chladnější roční období se blíží. Abychom nastartovali podzimní náladu, dali jsme dohromady fotogalerii podzimní nehty s top trendy pro nail art a top odstíny nehtů. Ať už jste spíš minimalistka, nebo chcete něco super, níže jsou největší trendy nehtů, které na podzim milujeme, plus produkty, které vám pomohou jich dosáhnout.

Podzimní gelové nehty tónované

Když si připravujeme ty útulné pletené svetry, kozačky nad kolena a make-up letošní sezóny, nemůžeme se ubránit otázce: S jakou barvou nehtů bychom je měli kombinovat? A co vyzkoušet barev několik? Barevné kombinace vyniknou bez ohledu na tvar nehtů. Posuďte sami!

Podzimní barevné gely na nehty

Podzimní gelové nehty se "svetříkem"

Podzimní gelové nehty matné

Rádi uvidíme i matné podzimní nehty, protože obvykle vypadají nejlépe na tmavších barvách. Efektně vypada i kombinace matné vs lesklé nebo tmavé matné nehty s lesklou francouzskou špičkou.

 

Podzimní gelové nehty francie

Tmavé francouzské špičky na čistě přírodním základě, jsou velkolepé. I zde platí možnost kombinovat barvy do odstímů hnědé, oranžové, syté červené nebo i zlaté. „Cool" tvar bude dlouhý mandlový, s hlubokou francií. ,“ říká Harriet. Pokud dáváte přednost kratšímu tvaru, pak squoval micro Frenchies jsou cestou vpřed.

Podzimní gelové nehty "linie"

Ráda experimentujete a jdete proti proudu? Ozdobte své nehty pomocí nepravidelných linií různých tvarů i barev.

Podzimní nehty krátké

Ať už volíte kratší nehty z praktických či estetických důvodů, určitě nepříjdete zkrátka.

Podzimní gelové nehty ombré

Dalším skvělým stylem i pro podzimní nehty je ombré.

Pedzimní nehty na nohou

Letní sandálky a pantofle už máme uklizené, ale to nám nebrání dávat pozornost i svým nohám.

 

Zdroj: pinterest.com