Depilační vosk mikromica 100g

Kód: SIE3249
47 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
13.6.2023

Depilační vosk pro citlivou pokožku

Detailní informace

Detailní popis produktu

Depilační vosk mikromica 100g

Profesionální depilační vosk vyrobený z Micromici, vyvážené směsi slídy a oxidu titaničitého s uklidňujícím a změkčujícím účinkem, který umožňuje jemné odstranění chloupků i na citlivé pokožce. Odstraňuje nejtvrdší chloupky a je velmi šetrný k pokožce. Zajišťuje šetrné a efektivní depilování, pokožku nechává hladkou po dobu alespoň 3 týdnů

Použití: 

Vosk na depilaci se rozehřívá pomocí mono ohřívače. Aplikuje se na pokožku pomocí roll-onu, který je součástí balení vosku. Vosk se rozehřívá v mono ohřívači cca 30min dle své hustoty. Před aplikací na pokožku vyzkoušejte zda není vosk pro vás příliš horký a až potom jej aplikujte na vámi zvolené depilované místo. 

 

V první řadě přejeďte nahřátým voskem na depilační papír. Je to i z důvodu, aby při dalším nanášení vosku byla vrstva rovnoměrná. Po té vosk naneste na vámi depilované místo, přiložte depilační papír, a proti směru růstu chloupků prudce trhněte.

Rada:

Při depilaci nezapomínejte používat předdepilační a podepilační přípravky. Je to velmi důležitou součástí z depilace, z důvodu ochrany pokožky při depilaci. 

Předdepilační přípravky vám připraví pokožku. Uklidní ji a zároveň odmastí a očistí. 

Podepilační přípravky vám pokožku uklidní po depilaci a zároveň odstraní zbytky vosku z pokožky.

Vyrobeno v Itálii

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: