Gummy Base Ceramic 06 Milky 10 ml Enii

Kód: GBC06-10
282 Kč
Skladem do dvou dnů
Můžeme doručit do:
26.7.2024

Exkluzivní, velice flexibilní podkladový gel, vhodný na všechny typy nehtů, i na poškozené nehty

Detailní informace

Detailní popis produktu

Gummy Base Ceramic 06 Milky 10 ml Enii

CERAMIC Gummy Base je zcela unikátní gel, který má vlastnosti rubberu, tzn., že je flexibilní a elastický, ale po vytvrzení je mnohem tvrdší a odolnější. Díky jeho složkám, které dodávají gelu i tvrdost, můžeme s ním nehet i mírně prodloužit.

Gummy Base je exluzivní, velice flexibilní podkladový gel, který je vhodný na všechny typy nehtů, dokonce i ty poškozené. Gummy Base perfektně přilne k nehtu, vyrovná nerovnosti nehtového lůžka, nehet zpevní a zajistí prodloužení trvanlivosti manikúry.

CERAMIC Gummy Base lze použít jako podkladový gel , ale také samostatně, neboť je v 10-ti nádherných odstínech a je možné nechat ho i v natural looku.

A co je dalším bonusem CERAMIC Gummy Base? Na rozdíl od jiných je zcela soak off, nebo-li rozpustný Hybrid Removerem.

HEMA a toxicita

CERAMC Gummy Base barevná kolekce prozatím obsahují monomer HEMA, ale mají netoxicitu 22 FREE, tudíž jsou pro organismus neškodné, nehty nepoškozující.

Použití:   

 1. Odstraňte případný nános starého materiálu. Nehty vyčistěte čističem, aby se nehet zbavil mastnoty a vlhkosti. Buničinový tampón namočte v čističové tekutině a jemně setřete nehtovou ploténku. Ujistěte se, že jste očistili celou plochu, zejména nehtové valy a oblast kutiklu - nehtové kůžičky.
 2. Poté použijte velmi jemný pilník na přírodní nehty k jemnému zdrsnění (zmatnění) nehtu, opět se ujistěte, že jste jemně zdrsnili i oblast nehtových valů a kutiklu.
 3. K odstranění prachu po zdrsňování nehtu použijte nový buničinový tampón namočený v čističi. Vyhněte se doteku povrchu nehtu prstem, aby nebyla přenesena mastnota, kvůli které by posléze materiál nepřilnul.
 4. Na všechny nehty aplikujte Nail Prep pro odmastění a dehydrataci.
 5. Začněte s levou rukou a aplikujte jednu tenkou vrstvu CERAMIC Gummy Base.
 6. Aplikujte 4 prsty najednou a polymerizujte v profesionální UV/LED lampě po dobu 60sec. Plocha po polymerizaci bude mít výpotkovou vrstvu, které se nedotýkejte. 
 7. Pokračujte v aplikaci palce a následně polymerizujte 60sec. Dejte pozor na přímou polohu palce při vytvrzování.
 8. Jakmile budete hotovi se všemi prsty, můžete pokračovat v dalším kroku.
 9. Do nesetřeného výpotku naneste tenkou vrstvu Gummy Base a ihned větší vrstvu gelu pro "stavbu" nehtu. Poté ihned polymerizujte 60 sec. Výpotek opět nestírejte a nedotýkejte se ho, tedy jen v případě, že nepotřebujete pilovat. V případě, že potřebujete udělat korekci tvaru, setřete výpotek, nehet vytvarujte.
 10. Jestliže máme hotovou modeláž, tak aplikujeme barvu nebo ukončovací gel DRY Top nebo Dry Matt. Nechte vytvrdit 60 sec.
 11. Po vytvrzení ukončovacího gelu máte hotovo. Dry Top ani Dry Matt nemá výpotek.
 12. Pokračujte pravou rukou stejnými kroky.
 13. Nakonec kápneme kapku pečujícího olejíčku a jemnými pohyby vmasírujeme do kůžiček okolo nehtu.

Odstranění:

Šetrné odstranění za pomocí removeru

 1. Odbruste nebo odpilujte dostatečně svrchní vrstvu materiálu.
 2. Pak každý nehet zabalte do remover fólií namočených v removeru (doporučujeme Hybrid Remover Universal, pro jeho zesílené vlastnosti).
 3. Ujistěte se, že tampónek ve fólii pokryl celý povrch nehtu a kontakt je pevný.
 4. Fólie k nehtům pečlivě přimáčkněte a zvláštní pozornost věnujte nehtovým valům.
 5. Aplikute na všechny nehty a nechte působit minimálně 15-25 min. Doba odstranění může trvat při správném postupu práce i jen 10min, ale záleží na mnoha faktorech: použití přilnavače nebo dehydrátoru, tloušťka jednotlivých vrstev, míra narušení svrchní vrstvy, poškození a suchost nehtu a další.
 6. Na nehtech začneme pociťovat jemné teplo.
 7. Odstraňte fólii a použijte pomerančové dřívko k odstranění materiálu, který se zvedl od nehtu.
 8. Pokud je odstranění obtížné, zabalte znovu nehty do fólie na dalších 5min. Je možné, že nehet neměl dostatečné teplo nebo je tenký a zničený a přilnavost materiálu byla tedy silnější.
 9. Po odstranění materiálu můžete ještě nehet jemně přepilovat bufferem a setřít buničinovým tampónem namočeným v removeru.
 10. Pokud nepostupujeme dále, tedy aplikací další modeláže nebo aplikací gel lakového systému (před kterým by bylo nutno nehet odmastit čističem), pokračujeme aplikací olejíčku nebo výživného séra na kutikly a nehtové plochy s masáží.

Odstranění za pomocí brusky

Zvolíme vhodný typ frézky a opatrně odbrousíme materiál. Tento způsob odstranění používáme pouze, máme-li s elektrickou bruskou dostatek zkušeností. Hrozí poranění a probroušení přírodního nehtu. Výhoda - rychlost. Nevýhoda - hrozí zničení nehtů.

BEZPEČNOSTNÍ INFORMACE

 1. Tento produkt není vhodný pro děti. Udržujte mimo dosah dětí.
 2. Vyhněte se kontaktu s pokožkou. Produkt by neměl být aplikován mimo nehet, na okolní kůžičku. Pokud se tak stane, omyjte před vytvrzení vodou a mýdlem. Pokud by došlo k podráždění pokožky, navštivte lékaře. Výrobek obsahuje HEMA, může vzniknout alergická reakce na něj i na jakoukoliv jinou složku. Pokud se tak stane, výrobek přestaňte ihned používat.
 3. Vyhněte se kontaktu s očima. Pokud se tak stane, vymyjte několikaminutovým proudem vody a když je oko podrážděno, navštivte lékař
 4. Nepoužívejte tento produkt, pokud se objeví alergická nebo jiná nestandardní reakce.
 5. Profesionálové, použijte při aplikaci vždy dezinfekci a gumové rukavice.
 6. Doporučené skladování: udržujte pevně uzavřeno, v pokojové teplotě, bez přímého slunečního světla, pozor také na přímý kontakt s UV nebo LED zářivkami nejen v lampě, které materiál mohou také mírně vytvrzovat a pak se snižuje jeho funkčnost.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: