Pilníky

Rovný pilník se používá pro zpilování nehtu a úpravu hůře dostupných míst. Pro obroušení celého povrchu nehtu je vhodný široký pilník Jumbo. Podobně jako tento rovný pilník můžeme použít zahnutý pilník ve tvaru banánu, ten se hodí také pro vymodelování kulatého tvaru nehtu. Záleží na každé nehtařce, s kterým typem pilníků se jí lépe pracuje.

Hrubost pilníku - Pilník má dvě strany. Ty mohou být buď stejně hrubé nebo každá s jinou hrubostí (např.80/80 je stejná hrubost, 100/180 jsou dvě různé hrubosti). Čísla udávají počet zrníček v pilníku na 1cm. Vyberte pečlivě, kterou hrubost budete potřebovat:

80 - velmi hrubý pilník na nehty, který je vhodný pro rychlé zbroušení materiálu (spilování gelového a akrylového materiálu z nehtu) a na odstranění zdobení. Není vhodný pro přírodní nehty.

100 - hrubý pilník na nehty vhodný na rychlé zbroušení materiálu (spilování gelového a akrylového materiálu z nehtu), na odstranění zdobení, na zkracování délky nehtu, na přebroušení apod. Pokud byste tuto hrubost pilníku použili na přírodní nehet, mohli byste jej poškodit.

180 -  jemnější pilník vhodný k opilování nebo vymodelování gelu, akrygelu či akrylu, lze použít také ke zdrsnění povrchu přírodního nehtu před modelací, na jemné úpravy nehtu a jediný ho lze použít i pro zkrácení přírodních nehtů.

Nejprodávanější

Pilník na nehty 80/80 zebra rovný
Pilník na nehty 80/80 zebra rovný
Skladem (>5 ks)
Kód: 3379
 
15 Kč
nailee pilnik na nehty premium 80 80 modry stred
 
27 Kč
nailee pilnik na nehty premium 100 100 cerny stred
 
27 Kč
2 položek celkem
C 51
15 Kč

Pilník pro přírodní, akrylové a gelové nehty, extra jemný

Kód: D-10-R
pilnik cedro 320 320.jpg.2
15 Kč

Pilník pro přírodní, akrylové a gelové nehty, extra jemný

Kód: C-52-B
Konkurenční výhody