NÁVOD - Gelové nehty doplnění

Doplnění gelových nehtů - návod

Gelové nehty je třeba pravidelně doplňovat. Četnost doplnění je závislá na rychlosti odrostu nehtů. Obvyklá doba pro doplnění nehtů se ideálně pohybuje mezi 2-4 týdny.

svatebni_gelove_nehty_6

 

Postup:


• nejdříve je třeba vydezinfikovat ruce klientky – upravit kůžičky pomocí pomerančového dřívka nebo zatlačovače. Takto připravené nehty zkrátíme na požadovanou délku a zbrousíme pilníkem. Zaměříme se zejména na přechody mezi gelem a odrostem nehtu.
• naneseme Primer nebo Nail Prep a necháme zaschnout
• naneseme přilnávač gelu na celé nehty
• nehty natřeme slabou vrstvou podkladového gelu a necháme vytvrdit cca 1 minutu v UV lampě. Tuto fázi lze vynechat – např. u klientek, kterým nehty dobře drží.
• podkladový gel nestíráme a rovnou na něj naneseme vrstvu modelovacího nebo přímo doplňovacího gelu. Vrstva je slabší, než při modelaci nehtu, ale také dodržujeme C oblouk a zatření do špiček, aby nebyly příliš silné. Necháme vytvrdit 2 minuty v UV/LED lampě.
• po vytvrzení setřeme výpotek čističem gelu. Takto jsou nehty připraveny na další úpravu – finální zapilování do požadovaného tvaru, nanesení barevného UV gelu nebo gel laku nebo laku na nehty. Nakonec nanášíme olejíček na nehtové kůžičky a zbytek vmasírujeme do konečků prstů

led lampaupravená   sada-pilnik-na-nehty-jumbo-cerny-80-80-10ks

 

Tipy pro doplnění gelových nehtů:


- pokud doplňujete francouzskou manikúru, postupujte tak, že nejdříve nanesete podkladový gel, poté bez setření výpotku bílé špičky pomocí bílého gelu. Necháte vytvrdit v UV lampě minimálně 2 minuty. Poté pokračujte modelovacím - doplňovacím gelem a dále, jak jste zvyklé.