NÁVOD - Gelové nehty doplnění

Doplnění gelových nehtů - návod

Gelové nehty je třeba pravidelně doplňovat. Četnost doplnění je závislá na rychlosti odrostu nehtů. Obvyklá doba pro doplnění nehtů se ideálně pohybuje mezi 2-4 týdny.

svatebni_gelove_nehty_6

 

Postup:


• nejdříve je třeba vydezinfikovat ruce klientky – upravit kůžičky pomocí pomerančového dřívka nebo zatlačovače. Takto připravené nehty zkrátíme na požadovanou délku a zbrousíme pilníkem. Zaměříme se zejména na přechody mezi gelem a odrostem nehtu.
• naneseme Primer nebo Nail Prep a necháme zaschnout
• naneseme přilnávač gelu na celé nehty
• nehty natřeme slabou vrstvou podkladového gelu a necháme vytvrdit cca 1 minutu v UV lampě. Tuto fázi lze vynechat – např. u klientek, kterým nehty dobře drží.
• podkladový gel nestíráme a rovnou na něj naneseme vrstvu modelovacího nebo přímo doplňovacího gelu. Vrstva je slabší, než při modelaci nehtu, ale také dodržujeme C oblouk a zatření do špiček, aby nebyly příliš silné. Necháme vytvrdit 2 minuty v UV/LED lampě.
• po vytvrzení setřeme výpotek čističem gelu. Takto jsou nehty připraveny na další úpravu – finální zapilování do požadovaného tvaru, nanesení barevného UV gelu nebo gel laku nebo laku na nehty. Nakonec nanášíme olejíček na nehtové kůžičky a zbytek vmasírujeme do konečků prstů

led lampaupravená   sada-pilnik-na-nehty-jumbo-cerny-80-80-10ks

 

Tipy pro doplnění gelových nehtů:


- pokud doplňujete francouzskou manikúru, postupujte tak, že nejdříve nanesete podkladový gel, poté bez setření výpotku bílé špičky pomocí bílého gelu. Necháte vytvrdit v UV lampě minimálně 2 minuty. Poté pokračujte modelovacím - doplňovacím gelem a dále, jak jste zvyklé.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení