Zimní gelové nehty 2021

Čím více se blíží Nový rok, tím intenzivnější je příprava, proto zvolte sváteční outfit a objednejte se k manikérce již nyní. Shromáždili jsme nejrelevantnější zimní vzory nehtů: od jemných motivů po zářivý nail art s glitry, kamínky a kresbami. Podívejte se na fotografie a uložte si návrhy zimních nehtů, které se vám líbí. Ve výběru je jich tolik, že máte z čeho vybírat! :)

Zimní gelové nehty francie

Klasikou jakéhokoli nehtového designu - slavnostního nebo neformálního - je francie, která neztrácí na popularitě ani po letech. Tradiční francouzská manikúra bude vyhovovat zdrženlivému a elegantnímu novoročnímu obrazu - tenké bílé úsměvy na nude podkladu. A v kombinaci s jasným oblečením bude barevná francie zdobená kamínky, sněhovými vločkami a zlatem vypadat dobře.

Zimní gelové nehty Ombre

Ombre design neboli stínování je neuvěřitelně krásná technika, jejímž smyslem je plynulý přechod z jedné barvy do druhé. Novoroční ombre může být různé: světlé a šťavnaté, duhové, světle pastelové, vytvořené v tmavých barvách. Každá možnost má svůj smysl a význam. Výběr závisí na tom, jaký obrázek chcete pro Nový rok 2022. Nabízíme nápady na stylové zimní nehty. Novoroční nail art s hladkými barevnými přechody - na vlastní nebo prodloužené nehty.

Zimní gelové nehty geometrické tvary a abstrakce

Novoroční manikúra s geometrickými vzory je vhodná pro jakýkoli nehet: krátký, střední, dlouhý, ostrý, čtvercový, zaoblený. Zkušená manikérka je schopna zvolit geometrii tak, aby příznivě zdůrazňovala výhody vybraného tvaru. Podklad na zimní nehty může mít jakoukoli barvu, v roce 2022 je lepší věnovat pozornost nejmódnějším odstínům modré, světlé růžové, žluté, kávové a šedé palety.

 Zimní gelové nehty matné

Stylový matný design je stále v trendu a má své fanoušky. V novém roce 2022 jsou matné nehty relevantní, lze je kombinovat s čímkoli: samolepky, glitry, lesk, kamínky, různé vzory. Novoroční - zimní gelové nehty v matné úpravě vypadají velmi elegantně, pokud je doplníte krásným dekorem nebo tematickým vzorem. Matný povrch se dobře hodí ke svetříkovému designu nehtů, který je vytvořen gelem nebo akrylovým pudrem. To může být obtížné udělat sami, zvláště pokud nemáte potřebné zkušenosti, takže je lepší důvěřovat profesionálovi v oblasti nehtů a předem se zeptat, zda dělá takový design.

Zimní gelové nehty pomocí zdobící fólie

Efekt popraskané manikúry. Praskající design vypadá krásně, neobvykle a stylově a technika je jednoduchá. Pro vytvoření popraskaného efektu použijte techniku přikládání zdobící fólie. Na nehet nanesete lepidlo pro fólie, chvíli počkáte a následně pomocí fólie vytvoříte originální vzory. Zdobení je potřeba zafixovat Topem. Zdobící fólie se dá aplikovat i na výpotek gel laku. Náhodnými pohyby natiskněte fólii na rubovou stranu a zafixujte vzory topem.

Zimní gelové nehty s kresbami, dekorem, kamínky

Někdo dává přednost elegantnímu minimalismu, jiný si nedovede představit slavnostní manikúru bez vzorů, glitrů, kamínků, lesku a světlých dekorativních prvků. Zima a Nový rok je čas zářících světel, která se třpytí ve slunci, sněhu a barevných girlandách. To samé můžete aranžovat i na zimní nehty! Jako ozdoba na nehty mohou působit sněhové vločky, hvězdy, vánoční koule, sněhuláci, větve jehličnanů, jeleni. Nail art může být doplněn symbolem nového roku - tygrem nebo tygřím potiskem. Dlouhé a středně velké gelové nehty vypadají krásně s trojrozměrným, detailním designem.

Zimní gelové nehty červené

 

Zimní gelové nehty zelené

 

Zimní gelové nehty stromeček

Novoroční témata v nehtovém designu mohou být reprezentovány slavnostními prvky. Jedním z nejoblíbenějších je vánoční stromek. Kresba se nanáší na klasický lak nebo gel laky, používá se glitry, vánoční samolepky, razítkování. Váš vánoční strom může vypadat realisticky nebo podmíněně schematicky, větve mohou být zelené, bílé, zlaté, červené - v závislosti na zvoleném stylu.