S kódem "maj2024" máte 1. Máj s 20% slevou!! 🌷 Oslavte měsíc lásky a udělejte si radost!

Podzimní gelové nehty 2020

Letní prázdniny jsou za námi a je čas rozloučit se s letními aktivitami, módou teplého počasí a těmi zábavnými, jasnými a plážovými barvami nehtů. Pravděpodobně už myslíte na nadcházející návštěvu šatní skříně: boty, bundy, útulné úplety a podobně. Kromě hřejivého podzimního svetru je nejlepším doplňkem pro toto dýňové období, na které jsme tak dlouho čekali, barva laku na nehty v podzimním odstínu. I když na sobě všichni nosíme co chceme, nelze popřít, že některé barvy a designy se k podzimu hodí více než jiné.

V tomto ročním období je populární volbou manikúra v barvách připomínajících podzimní listí, jako jsou hluboké nebo tlumené odstíny červené, oranžové, hnědé nebo dokonce zlaté barvy. Mnoho z těchto nápadů na podzimní gelové nehty má jiskru a lesk. Přijdete si na své i pokud patří do vašeho stylu blýskavé třpytky nebo naopak úprava v matu. Zůstaňte sezónní od hlavy po paty (doslova) s těmito krásnými vzory podzimních nehtů.

Podzimní gelové nehty s motivy padajícího listí

Kromě všech sezónně dokonalých oděvů, dekorů a jídla vyžaduje příprava na podzim také začlenění nádechu podzimu do vašeho vzhledu, včetně nehtů. Jak se na stromech mění listy, mění se i naše manikúra - a né náhodou používáme stejnou paletu barev.

Jen proto, že se mění roční období, neznamená, že musíte od září do listopadu zapomenout na své nehty. Ať už se rozhodnete pro podzimní květiny, žaludy, kaštany, houby nebo zmiňované padající listí. Máme pro vás připraveny tyto inspirativní vzory a ještě mnohem více. Celkově by se ve vašem outfitu i doplňcích měly objevit vzory podzimu. Takže pokud chcete svým nehtům dát stejnou lásku jako zbytku vaší garderóby, pokračujte v prohlížení a objevte další návrhy podzimních nehtů, které stojí za vyzkoušení. 

podzim1

Podzimní gelové nehty se vzory dýní

Bez oranžové barvy si padající listí neumíme ani představit. Zároveň je to barva dýně a tento vzor patří mezi podzimní klasiku. Pokud se chcete ujistit, že budou vaše ruce nepřehlédnutelné celé podzimní období, vyzkoušejte tento vzhled. Jasně oranžovou v kombinaci s dýní a třpytivými nehty je téměř nemožné si nechat ujít. Ať už je váš oblíbený podzimní design nehtů jakýkoli, určitě najdete přesně to, v co doufáte.

Postupy na podzimní gelové nehty

Pro začátečníky v oblasti nail artu existuje spousta jednoduchých nápadů. Vyzkoušejte například samolepky na nehty, které vám pomohou doladit vzhled nehtů. Online videa nabízejí podrobné pokyny a tipy. Pro dokonalý vzhled je praxe nezbytná. Užijte si zábavu při vlastním zkoušení, opravdu si myslíme, že můžete tvořit i sami. Ozdobte si nehty padajícími listy a dalšími vzory podzimu této sezóny. Své malby na nehtech vždy zafixujte vrchním nátěrem, abyste získali větší ochranu. Zde je několik rozpracovaných designů nehtů, které vám pomohou při uskutečňování.  

podzim2 (1)

Ať už si nehty uděláte sami nebo chodíte do nehtového studia, nechte se na podzim inspirovat designem pro tuto sezónu.

Zdroj: pinterest.com