Podzimní gelové nehty 2019

Inspirujte se barvami padajícího listí.

Podzimní gelové nehty se vzory listů

Červeno černé podzimní gelové nehty

podzim3

Podzimní gelové nehty matné

Decentní podzimní gelové nehty nude

Podzimní gelové nehty podle HARPER'S BAZAAR

5 trendů zdobení nehtů pro podzim a zimu 2019 / 2020
Od nových stylů francouské manikúry po vynalézavé techniky manikúry, inspirováno předními manikérkami.

1. Tradiční francouzská manikúra je pro tuto sezónu obrácena. V Leonardu v Paříži viděl „francouzský Indián“ tlumené nahé tóny nahrazené výraznou hnědočervenou základní barvou vedle světlého zlata. Nebo ozdobte své kutikuly namísto konců nehtů a přidejte moderní nádech jiskry k jinak neutrální manikuře.

2. Marbelling mramorové míchání barev. Posuňte ombre na další úroveň s mramorovým vzhledem. Vytvoření odstínů inspirovaných elementy trvalo neuvěřitelných 200 hodin, ale něco podobného můžete dosáhnout, když druhou barvou projdete první barvou, dokud bude ještě mokrá. Začátečníci mohou pro mramotový efekt použít na nehty tři barvy ve vodorovných pruzích.

 3. Nail art se stal letos sofistikovanějším zdobením perlami, což je skvělý způsob, jak ozdobit svou manikúru. Jako základ pro zvýšení lesku použijte světlý kovový růžový lak na nehty. Perly můžete použít různých velikostí a mohou postupovat dále po modelech.

4. Námořnická modrá - Pro nehty, které upoutají pozornost, aniž by byly tak drsné jako černé, použijte vysoce lesklý tmavě modrý lak na nehty, jak je vidět u Giorgio Armani. V House of Holland byla námořnická modrá znovu vidět, ale tentokrát byla ve spojení se světlejším modrým odstínem kolem kutikuly. Trik, jak udržet vaše nehty přitažlivé, je upravit si nehty do přirozeného, kulatého tvaru a vyleštit pro dokonalý povrch. Inkoustově modré nehty připomínají barvu oceánu.

 5. Na nehty letošní sezóny měl poslední slovo nehtový designer Marian Newman. Vytvořil „skandální manikúru“, doslova dávající prostředníček jednotnosti, tmavou barvou na jediném prstu vedle jinak mléčné manikúry.