S kódem "maj2024" máte 1. Máj s 20% slevou!! 🌷 Oslavte měsíc lásky a udělejte si radost!

Letní gelové nehty 2019

Snad každá žena, alespoň nějakým způsobem pečuje o své tělo a dbá o svůj vzhled. K tomu se pojí i manikúra a lakování nehtů, dle aktuálních trendů. Myslím, že upravené ruce jsou pro každou ženu základ, neboť to vypovídá o našem ženském půvabu. Dnešní svět nabízí celou řadu lakových gelů a barev na nehty. Také je čím dál tím více nehtových salónů. Je to naprosto úžasné. Můžeme si vybrat či vymyslet, jak naše nehty budou upravené. Zda chceme matné laky, lesklé laky, se vzorem, s třpytkami, kamínky, zkrátka, jak se nám to zrovna hodí a také abychom byly, jak se říká "trendy".

Již brzy bude léto v plném produ a tak vám přínášíme inspiraci na nejnovější návrhy letních nehtů. Nail art je stejně módní jako vždy, a ani tento rok není výjimkou, ba naopak. Pro letní sezónu existuje spousta horkých novinek pro zdobení nehtů.

Ať už chcete decentní, veselé nebo roztomilé vzory nehtů, nebudete zklamaná.  A nebojte se, pokud nejste odborník na malování nehtů.

Naštěstí existuje spousta jednoduchých designů nehtů. Květinky, puntíky, motivy moře a exotiky. Pastelové i neonové barvy jsou všude, kam se podíváte. Je tu něco pro každého!

Vyberte si svůj oblíbený letní nehtový design, nebo se jen nechte inspirovat a upravte desing dle obrazu svého. Krativita meze neklade. Pak už jen stačí vybrat správný letní outfit, ladící k nehtům a můžete vyrazit na piknik v parku se svými přáteli nebo jinou událost, kde zajisté svým smyslem pro detail zaujmete.

Návrhy na letní nehty mohou zlepšit vaši náladu. A co teprv, když takové nehty budete mít na rukou právě vy! Jak krásné budou ranní probuzení, při pohledu na krásně upravené nehty s letním motivem. Podívejte se na naše tipy a jistě budete souhlasit. Nechte se inspirovat a vytvořte si nehty, které budete ráda ukazovat.

Letní gelové nehty 2019 květinové

Květinové motivy plynule přechází od jarního období až k tomu letnímu. Barvy jsou více pestré, neonové i pastelové. Užijte si čas, kdy pohodlně sedíte u stolu s barevnými laky na nehty a děláte cokoliv, co si dokážete na nehtech představit. Přidáním květinových vzorů budete mít úžasné letní nehty. V letošním nail art designu je květinový motiv stále aktuálním prvkem. Věříme, že tyto populární květinové vzory vás budou inspirovat.

letni-gelove-nehty-2019-vodolepky-W02 letni-gelove-nehty-2019-vodolepky-W03 letni-gelove-nehty-2019-vodolepky-W09 letni-gelove-nehty-2019-vodolepky-W23
Vodolepky na letní zdobení nehtů

Letní gelové nehty 2019 s motivy ovoce

Máte rádi ovoce? My máme sprchový gel s granátovým jablkem, tělový peeling s hruškou, krém s hroznovým vínem a mnoho dalšího. Jak nejlépe dát najevo svou lasku k ovoci, něž odpovídající manikúrou?

Ovocný nail art je ideální právě na léto, které přináší pestré barvy, okouzlující vzory a ovocné detaily. V teplých dnech, rozehřátých slunečními paprsky, se nám přímo sbíhají sliny na šťavnaté ovoce, po kterém se budeme cítít naprosto svěže. Meloun, kiwi, jahody, a spousta dalšího ovoce, přináši právě onen svěží pocit. Obohaťte i vaše nehty tímto příjemným pocitem.Ovoce na nehtech může byt velikostně odlišné. Od špiček po celý nehet. Zkušenější dělají složité vzory na jednom, dvou nebo dokonce všech 10 nehtech. Rozdíly v tomto trendu jsou poměrně rozsáhlé. A co je na ovocném zdobení skvělé? Může být provedeno na jakýkoliv tvar nebo délku nehtu!

Pokud se nemůžete rozhodnout, které ovoce vybrat, nebo jak dosáhnout výsledku, aniž by to vypadalo dětinsky, prohlédněte si zábavné nápady na nehty inspirované ovocem. Vyzkoušejte ovocné nail art léto.

Samolepky pro letni gelové nehty 2019 motiv třešně Samolepky pro letni gelové nehty 2019 motiv jablíčka Samolepky pro letni gelové nehty 2019 motiv citrusy Samolepky pro letni gelové nehty 2019 motiv kivi
Samolepky na letní zdobení nehtů

Exotické letní gelové nehty 2019

Chystáte se na dovolenou? Když je léto hned za rohem, je důležité nejen připravit plavky, ale také je čas zamyslet se nad designem nehtů k moři. Jak jinak obohatit nehty, než exotickými vzory a ocitnout se tak při pohledu na ně přímo na pláži s drinkem v ruce. Pro nadcházející čas slunce, oceánu a dovolené jsou tropické nehty nejlepší volba. Ručně malované palmy jsou perfektní pro letní dny i dovolenou.

A nezapomeňte v nové letní sezóně na nohy. Dopřát si pedikúru a hýčkat je.

 
letni-gelove-nehty-2019-sada-stetcu-na-malovani-nehtu letni-gelove-nehty-2019-nailee-barevny-uv-gel-13-C04 letni-gelove-nehty-2019-barevne-gely letni-gelove-nehty-2019-gel-laky-nailee-v
Sada štětců na nehty Černý gel na malování Barevné UV/LED gely Letní Gel laky

Letní gelové nehty 2019 k moři

Letní manikúra je téměř vždy synonymem pro světlý design nehtů. Toto pravidlo by mělo být použito i při výběru módní barvy pro letní manikúru v námořním stylu. Námořní motivy se v sezónním letním nail artu nacházejí často. Při výběru palety odstínů a nehtů pro léto, byste se neměli omezit jen na pastelové odstíny a nude barvy. Inspirujte se

Letní gelové nehty 2019 ve stylu barevné francie

Je to stále ještě francouzská manikúra? Posouzení necháme na vás, ale rozhodně jsou to vzory plné živých barev a energie, která k létu neodmyslitelně patří! Barevné špičky můžete vytvořit pomocí barevných gelů, gel laků, ale i s glitry. Stejná volnost je při volbě tvaru nehtů i samotného vykrojení úsměvu. Tento styl zdobení vám pomůže dosáhnout čerstvého, odvážného, nového pohledu na léto. Jednoduše aplikujte jemný, tenký úsměv veselé neonové barvy na špičku vaší francouzské manikúry.

Letní levandulové gelové nehty 2019

Jsou pro vás neonové barvy příliš agresivní a rušivé? Hledáte spíše jemnost a eleganci? Tento jednoduchý levandulový květinový design vaše nehty zkrášlí a budou nezapomenutelné a elegantní. Levandulová je jedna z nejžhavějších barev nehtů roku 2019. Matné nebo lesklé, ozdobené nebo jednoduché, nabízíme inspiraci, kterou potřebujete pro svůj další fialový design nehtů.

 zdroj: pinterest.com