Gel lak Ceramic 14 Praline 10 ml Enii nails

Kód: GLC-014
242 Kč
Skladem do dvou dnů
Můžeme doručit do:
22.7.2024

Profesionální gel lak v 22FREE netoxicitě, s vysokým leskem, minerály a NO HEMA

Detailní informace

Detailní popis produktu

Gel lak Ceramic 14 Praline 10 ml Enii nails

Vhodný na přírodní i gelové nehty. Gel lak se nanáší lehce v tenkých vrstvách jako lak, vydrží na nehtech nejméně 3 týdny. Je vysoce odolný vůči poškrábání a vyznačuje se dlouhodobou trvanlivostí barvy. Vynikající vlastností gel laku je zářivý lesk po dlouhou dobu.

Výhody gel laku Ceramic:

  • 22FREE – gel laky řady CERAMIC neobsahují dvacet dva nejtoxičtějších látek, které můžou nepříznivě působit na lidský organismus. 
  • NO HEMA - je velmi běžnou problematickou složkou v produktech na nehty. Jsou zaznamenány alergické reakce, které můžou být spojeny užíváním přípravků obsahující právě tuto složku.
  • Obsahuje minerály – MICA neboli slída je naprosto stabilní látka, neměnná v jakémkoliv prostředí, neprostupuje pokožkou, nedráždí ji a nejsou na ni alergie. Používá se především v dekorativní kosmetice, kde produktům dodává lesk a třpyt. V našem případě i tvrdost.
  • Diamantový lesk – brilantní dlouhotrvající lesk, který se dokonce zvyšuje během několika dnů nebo týdnů.
  • Krémová viskozita a výdrž 21+ dní
  • Pro profesionální i domácí použití

Vytvrzuje se v UV i LED lampě.

Složení:Acrylates Copolymer, Trimethylolpropane Triacrylate, Ethyl Methacrylate, Ethyl Acetate, Dimethicone, Microcrystalline Wax, Mica (minerals)

Postup při nanášení: Nehty lehce přebrousíme jemným bílým blokem. Prach po zdrsnění nehtu odstraníme buničinou namočenou v čističi nehtů.V případě potřeby použijeme přilnavač(primer), který zajistí lepší přilnavost gel laku. Naneseme podkladovou vrstvu gel laku a necháme vytvrdit v UV/LED lampě 60sekund. Výpotek nestíráme.Do nesetřeného výpotku nanášíme vrstvu barevného gel laku a opět necháme vytvrdit 60sec. V případě potřeby naneseme ještě jednu barevnou vrstvu. Nakonec naneseme do nesetřeného výpotku vrchní vrstvu nadlaku pro vysoký lesk a odolnost, naposledy vytvrdíme. Pokud má vrchní TOP gel lak výpotek, musíme ho setřít. Pokud je vrchní TOP gel lak bezvýpotkový, máme hotovo. Jako poslední krok použijeme olejíček na nehty.

Minimální čas pro vytvrzení gel laku je 60sec, podle síly vrsty může být tento čas i delší. V případě použití UV lampy je čas potřeba zdvojnásobit.Vzhledem k abcenci HEMY může být čas vytvrzení nepatrně delší.

Postup při odstranění: Gel lak Ceramic je soak off, což znamená že je snadno rozpustitelný v odstraňovači. Jemně přebrousíme vrstvu gel laku pilníkem nebo blokem pro narušení barevné vrsty. Navlhčíme remover fólii odstraňovačem určeným pro gel lak (gel lak remover, odstraňovač laku) a přiložíme ji na nehet. Necháme působit 10-15 minut. Nakonec gel lak odstraníme pomerančovým dřívkem.

Na odstraňění gel laku můžeme také použít pilník a barevnou vrstvu opilovat, což je ještě šetrnější způsob. Také lze použít na odstraňění brusku.Tento způsob odstranění používáme pouze pokud máme s elektrickou bruskou dostatek zkušeností, jinak hrozí poškození nehtů.

Obsah: 10ml

Doplňkové parametry

Kategorie: Barevné gel laky
Barva: Fialová
Vzhled: Lesklý

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: