Laky na nehty

Laky na nehty

Každá žena se snaží dbát o upravený vzhled, který zahrnuje i ruce a nohy. Je to naše vizitka, které si všímají nejen ženy, ale i muži, kteří ocení, pokud žena do péče o sebe zahrne i manikúru. Nejsnazší cesta ke krásným nehtům, které vytvoříte během několika minut bez nutnosti návštěvy salónu, jsou klasické laky na nehty. Jejich bezesporu největší výhoda je, že nepotřebujete UV ani LED lampu na vytvrzení, protože lak zaschne na vzduchu. Na následné odstranění vám stačí klasický odlakovač. Lak na nehtech vydrží přibližně 3-5 dní. A snadné odstranění vám umožňuje barvu svých nehtů přizpůsobit momentálnímu outfitu. Na trhu jsou k dispozici různé druhy laků a obrovská škála barev. Můžete si vybrat odstíny, které podtrhnou váš celkový vzhled. Zde je inspirace jaké laky na nehty máte možnost na trhu sehnat.

Než ale začnete nanášet vámi vybraný lak na nehty, tak nehty nejprve odlakujte, a to i v případě, že nehty nalakovány nemáte. Odlakovač vám nehty odmastí a lak vám bude lépe držet. Doporučujeme používat odlakovač bez acetonu.

A zde už jsou vybrané laky, které jsou stálicemi na trhu...

 

Klasický barevný lak na nehty

– na trhu je v současné době nepřeberné množství laků a především odstínů. Laky mohou být perleťové nebo obsahovat glitry či jiné zdobení. Barevné laky na nehty najdete zde.

naileelakuprava

Zdobící laky na nehty

-se používá především ke zdobení nehtů. Má velmi tenký štěteček, kterým lze na nehty kreslit a tvořit různé vzory. Zdobící laky na nehty najdete zde.

zdobícílakuprava

 

Laky na nehty se zdobením

- jsou také velmi oblíbené. Laky v sobě obsahují zdobení různých tvarů a barev. Laky na nehty Carnival obsahují šestihránky a nitky, laky na nehty Holiday obsahují jemné glitry, laky na nehty Impression obsahují hologramové nitky, laky na nehty Jolly Jewels obsahují šestihránky. Laky na nehty se zdobením fungují velice snadno a efektivně. Zdobení je obsažené přímo v lahvičce laku a není potřeba ho dokupovat a míchat s lakem. Snadno a rychle vytvoříte originální zdobení jak na celém nehtu, tak nazdobené špičky. Laky na nehty se zdobením najdete zde.

holidaylakuprava

Base coat - podkladové laky na nehty

- má čirou či mléčnou barvu a používá se jako základ před nanášením samotného barevného laku. Base coat nehty vyživuje, dodává jim vlhkost a napomáhá přilnutí dalšího laku na nehty. Na trhu se objevují i podkladové laky, které vyrovnávají nerovnosti nehtu, většinou se nazývají ridge filler. Podkladový lak také zabraňuje žloutnutí nehtů.

Top coat - vrchní laky na nehty

- je čirý lak, který se nanáší jako poslední vrstva po aplikaci klasického laku. Vytváří na nehtu pevnější vrstvu, která zabraňuje odchlipování laku. Mnoho top coat laků je rychleschnoucích a napomáhají rychlejšímu uschnutí i laku pod top coatem.

Odstranění laku na nehty

Lak na nehty odstraňujeme za pomocí vatového tamponu či buničiny, na které dáme malé množství odlakovače. V dnešní době je většina odlakovačů bez acetonu a poměrně šetrná k nehtu. Mnoho odlakovačů také obsahuje určité vitamíny a látky na regeneraci nehtů.

acetonovýodlakovačuprava

Výhody laků na nehty

- malá velikost, vejde se do kabelky a v případě potřeby můžete nehty kdykoliv opravit
- jednoduše se odstraní a nanesou nové, snadná obměna barev
- nepotřebujete UV lampu

Nevýhody laků na nehty

- kratší životnost proti UV gelům
- nehty nezpevní tak jako UV gely

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.